Bozcaada pansiyon fiyatları ne kadar?

bozcaada hakkında bilgiler-bozcaada-çanakkale

Bozcaada pansiyon fiyatları ne kadar?

Bozcaada Pansiyon fiyatları 2023 yılı kişi başı ortalama 1250 türk lirası ile 1750 türk lirası arasında değişiyor.

Bozcaada’da genelde ucuz ve hesaplı pansiyonlar, odalar, evler bulabilirsiniz. Aynı zamanda çok pahalı otel ve evler de dikkatinizi çekecektir.

Bozcaada otel ve pansiyonları genel olarak sadece kahvaltı dahil fiyatla hizmet verirler. Akşam yemeği ya da Öğle yemeği neredeyse hiç bir otel ya da pansiyonda yoktur.

Bozcaada pansiyon ve otel fiyatları döneme göre ve oda şekline göre değişmektedir. Yaz dönemi yani Temmuz-Ağustos ayları en yüksek fiyatların olduğu dönemdir. Nisan-Mayıs-Haziran / Eylül-Ekim ayları en uygun fiyatların olduğu zamanlardır.

Ada kış aylarında hem çok sakin hem de en ucuz zamanlardır.

Bozcaada pahalı mı?

Bozcaada, yüksek fiyatlı bir tatil beldesi olarak tanınıyor. Aslında bu biraz abartılı bir yorum ve nasıl bir tatil yaptığınıza bağlı. Bozcaada’da gayet uygun şekilde konaklayabilirsiniz, gayet uygun şekilde yemek yiyebilirsiniz, kahve içebilirsiniz.

Bozcaada’da kamp yapılabilir mi?

Bozcaada plajlarında kamp yapmak yasak olsa da bir çok insan kamp yapmaktadır. Eğer birisi sizi şikayet ederse hemen jandarma gelip sizi uyaracaktır. Sadece Sulubahçe plajında bir tane kamp alanı var. Tüm market, restoran ve diğer işletmeler merkezde olduğu için kamp yapmak için iyi ve hazırlıklı olmanız gerekir. Arabanız yoksa eğer kamp yapmanız oldukça zor olacaktır.

Scroll to Top
×